Wędrowna wystawa – muzealia rosyjskie

W Naszym Muzeum odbyły się warsztaty oraz wystawa  w ramach projektu fundacji Ari Ari Wędrowna wystawa – muzealia rosyjskie.  Wspólnie z sześcioma prywatnymi i społecznymi muzeami  przygotowana została wystawa złożona z muzealiów rosyjskich wybranych z ich zbiorów.  Wystawa zaprezentowana została we wszystkich muzeach biorących udział w przedsięwzięciu.

Wybranie eksponatów, opracowanie koncepcji oraz scenariusza wystawy zostało zrealizowane podczas serii warsztatów, przeprowadzonych wspólnie z młodzieżą i muzealnikami w każdym z partnerskich muzeów.

Projekt pt. Wędrowna wystawa: muzealia rosyjskie finansowany był ze środków Centrum Polsko- Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia.

Wystawę można oglądać w Ośrodku Dokumentacji i Historii Ziemi Żmigrodzkiej do 11 Listopada  po wcześniejszym kontakcie telefonicznym:  13 44 15 215 lub 606-953-872

Od 1 Listopada 2017 r. do 15 kwietnia 2018 r. Muzeum czynne na telefon